Bulut Sunucu

Bulut Sunucu

Büyük bir projeniz var yada küçük bir radyo kurmak istiyorsunuz veya sadece verilerinizi sunucunuzda depolamak niyetindesiniz. Sebebi önem taşımaksızın ne olursa olsun, işlerinizin artık yeni çağın gereğiyle online ortama taşımak istediğiniz zaman mutlaka bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İlk aşamada size uygun olan sunucu türünü belirlemek sizin için zor bir süreç olabilir. Bu süreci atlatıp Bulut sunucu alma kararına vardıysanız, ikinci ve bir diğer önemli adım olan ihtiyacınıza göre sunucu kaynaklarınızı belirlemektir. Bu zorlu karar süreçlerini atlattıktan sonra geriye kalan tek şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Ancak unutmayın istediğiniz her an sunucunuzun kaynaklarını istediğiniz şekilde ölçeklendirebilirsiniz.


Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp bulut sunucu hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi ve önem arz eden verilerinizi siber ataklara karşı güven altına almak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • Düşük maliyet avantajı
 • Anlık kaynak takibi imkanı
 • Anında ölçeklendirme imkanı sağlar
 • Yedekleme imkanı sağlar
 • 7/24 Destek imkanı sağlar
 • Yüksek uptime değerleri

Bulut Sunucu Çözümlerimiz

 • Daha Düşük Maliyetler

  Bulut sunucular yapıları gereği maliyet açısından diğer sunucu türlerine nispeten daha düşük maliyetlere sahiptir. Bunun sebeplerinden en önemlisi, Dedicated Server'larda kullanılan geliştirilmiş sanallaştırma sistemleri sayesinde birden fazla Dedicated Server'i tek bir cihaz gibi yapılandırıp bu sunucular birleşimi üzerinden sanallaştırma yapılmasıdır.

 • Anında Ölçeklendirme

  Siteniz yada sistemlerinizin ne zaman size yetersiz geleceğini öngörmek bazen çok zor olabiliyor. Bu tür durumlarda kullanıcılarınız yahut müşterilerinizin hızlı bir hizmet deneyimi alabilmesi adına kaynaklarınıza yükseltme yapmanız gerekir. Bulut sunucu sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi olan anında kaynaklarınızı yeniden ölçeklendirebilme imkanını sizlere sağlamaktayız.

 • Yedekleme

  Şirketler veya firmalar için veriler, çok büyük bir önem taşır. Bu verileri her zaman koruma altına almak pek mümkün olmuyor, donanım veya sistemlerin bozulması günümüz teknolojisi ile bile çok doğaldır. Olası veri kayıplarına karşı alabileceğiniz en iyi önlem verilerinizi yedekleme güvencesi altına almaktır. Bulut sunucu sistemlerinde diskler, yapısı gereği oldukça güvenlidir. Ancak buna karşın yedekleme yine de çok önemlidir.

 • Yüksek Uptime Değerleri

  Sunucu hizmetinde en önemli şey kesintisiz olması ve sürekliliğidir. Bu iki kriter bir sunucu hizmeti için çok önemlidir. Bulut sunucular yapıları gereği birden fazla dedicated sunucuya sahip olduğu ve ortak kaynak kullanım yaparak sanallaştırma yapıldığı için bir cihazda arıza olması halinde bile sunucunuz çalışmaya devam eder. Sunucu teknisyenlerimiz ise tespiti sonrası hemen olaya müdahil olarak arızayı tespit edip sorunu giderirler.

 • 7/24 Destek

  Sunucunuzla alakalı bir desteğe mi ihtiyacınız var? Yada sunucunuzla alakalı birşey kafanıza mı takıldı? Yahut bir yardıma mı ihtiyacınız var? Çoğunlukla ani gelişen bu tür durumlar karşısında yardım alabileceğiniz bir destek ekibi bulamamak sizin işlerinizi kötü şekilde etkileyebilir. 2ETelekom olarak 7/24 destek sunan ekibimiz sayesinde işlerinizde aksama yaşamadan sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

 • Anlık Kaynak Takibi

  Sunucularınızdaki olağan dışı durumları takip edebilmek ve müşterilerinizin sorun yaşamaması sunucu kaynak grafiklerinizi kontrol etmeniz gerekecektir. Sanal sunucu anlık kaynak takibi sistemlerimiz sayesinde bu sizin için çok kolay bir işlemdir.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!

49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara