Yönetilen Servisler

Yönetilen Servisler

Gelişen teknolojilerin hayatımıza getirmiş olduğu kesintisiz hız ve hizmet anlayışının gelişmesiyle birlikte günümüzde kullancıların en çok önem gösterdiği konu hızlı ve kesintisiz hizmettir. Hızlı ve kesintisiz hizmet sunmak alanında uzman, yenilikçi, profesyonel ve dinamik bir BT ekibi ile mümkün olmaktadır. Bir BT ekibine sahip olmak gerektiğinden ötürü ve bu ekibin maliyetlerinin birçok şirkete problem doğurabilecek düzeyde fazla olmasından ötürü sorun teşkil edebiliyor.


2ETelekom olarak yönetilen servisler hizmetimizle birlikte işletmeler çok düşük maliyetlerle profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir bilişim teknoloji ekibine sahip olabilmektedir. Bununla birlikte de, hizmetlerinizi müşterilerinize kesintisiz olarak sağlayabilir ve sürdürülebilirlik oranınızı arttırabilirsiniz.

Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp yönetilen servisler hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi bir adım ileri taşımak ve profesyonelliğe geçiş yapmak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • 7/24 Monitoring sağlar
 • Yedekleme yönetimi imkanı sağlar
 • Doğru ölçeklendirme sağlar
 • 7/24 Destek imkanı sağlar

Yönetilen Servisler Çözümlerimiz

 • Abonelik Yönetimi

  Aboneliğiniz bilişim teknoloji ekibimiz tarafından özenle takip edilir, abonelik süreciniz boyunca kesintisiz hizmet verilmesi sağlanır. Kesintisiz hizmetiniz ile siz işinize odaklanırken biz kesintisiz hizmet için sizin yerinize devamlı olarak çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede kesintisiz hizmetinizle siz hizmet verirken yalnızca işinizi geliştirmek için çalışmanız yeterlidir.

 • Sanal Sunucular Yönetimi

  Sanal sunucularınızın devreye alınması, kaynak değişimi, kaynak artırımı yönetimi ve bakımı dahil tüm şeyleri kapsar. Bu şekilde, sanal sunucularınızın yönetimleri tarafımızdan profesyonel bir biçimde yapılır. Bu bağlamda da sizi, sunucularınızı kontrol etmek veya yönetimini yapmak gibi zor ve yıpratıcı işlerden kurtarıyoruz.

 • Depolama Yönetimi

  Depolama, internet üzerinde servisleri bulunan bir şirket için hayati önem taşır. Bu depolama alanlarınızda şirketinizin müşterilerinin veya şirket bilgilerinizin bulunduğunu ve bi o kadar da önemli verilerin olduğunu varsayarsak, bu altyapı için tam ve en doğru şekilde yapılandırmaları yapmak gerekmektedir. 2ETelekom olarak, Depolama servislerinizin yönetilmesi, kurulması, disk artırılması ve yedekleme gibi işlemlerde daima yanınızdayız.

 • Veri Kurtarma Yönetimi

  Bir şirket için veriler çok kıymetlidir. Depolama yönetimi ne kadar önemliyse bi o kadar da veri kurtarma yönetimi de önem arz etmektedir. Verilerinizde olası bir veri kaybı esnasında tarafımızdan yedeklenmiş olan verilerinizin yüklenerek, sisteminizin hizmet vermeye devam etmesini sağlar. Bu sayede olası veri kayıplarının size verebileceği zararlardan büyük oranda kurtulmuş olursunuz.

 • Güvenlik Ve Uyumluluk

  Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte karşımıza çıkan güvenlik açıkları ve uyumluluk sorunları ile karşı karşıya kalmamak adına sistemlerinizin ihtiyacı olan donanımsal ve yazılımsal güncelleştirilmelerin yapılması gerekir. Sistemlerinizin donanımsal ve yazılımsal güncelleştirmelerini sağlayarak olası açık ve uyumsuzluklara karşı önlemler almaktayız.

 • Yedekleme Yönetimi

  Yedekleme Yönetimi, büyük önem arz eden verilerinizi yedeklemek ve bu yedeklerin periyodik yedekleme noktalarının belirlenmesidir. Yedeklemeyle birlikte oluşabilecek herhangi bir veri kaybını büyük oranda engellemiş olursunuz. Bu sayede hizmetlerinizde herhangi bir aksama olmaz ve bu, müşterilerinize büyük güven sağlar.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!

49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara