Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Siber güvenlik; ağları, programları ve sistemleri dijital yoldan gelebilecek her türlü saldırıya karşı korumaya verilen isimdir. Bu gelen dijital saldırılar genellikle saldırı yapılan yerin sahip olduğu kişisel verilere erişmeyi, değiştirmeyi yahut tamamen imha etmeyi ve bu şekilde de dijital olan işleri zarara uğratmayı amaçlamaktadır.


Etkin olan siber güvenlik önlemlerinin uygulanabiliyor olması günümüzde çok daha zorlaşmıştır. Çünkü; insan sayısından çok cihaz bulunmaktadır ve sürekli olarak saldırganlar yeni tür yöntemler denemektedir.

Kurumsal türde olan bütün verileri içerden veya dışarıdan gelecek saldırılara karşın koruma uygulama ve yapılandırmaları her geçen gün daha da tehlikesi artan siber saldırılara göre güncelleniyor olsa da bu uygulamaları kurumsal ağlar ile ortak çalışır hala getirebilmek ve etkin bir şekilde kullanabilmek bu tarz saldırıları oldukça zorlaştıracak olup veri sızıntısı konusunda sizi daha güvenilir bir hale getirecektir.

Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp siber güvenlik hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi ve önem arz eden verilerinizi siber ataklara karşı güven altına almak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • Riskleri Azaltır ve güvenlik sağlar
 • Yasal zorunluluklara uyum sağlar
 • Son kullanıcı hatalarını minimalize eder
 • Çalışanların güvenli olarak çalışmasını sağlar
 • Tam yönetimi sağlar
 • Önemli verilerinizi korur

Siber Güvenlik Çözümlerimiz

 • Ağ Güvenliği

  Dünya'nın en gelişmiş, karmaşık bir yapıya sahip ve en zararlı siber saldırılarına karşın büyük ölçüde koruma sağlar. Bu sayede hem işiniz hem de bilgilerinizle birlikte siz güvende kalırsınız. Siber alanda güvenliğiniz için 2ETelekom ile çalışarak kendinizi bu alandaki koruma konusunda bizimle birlikte oldukça iyi seviyelere getirebilirsiniz.

 • Fidye Yazılım

  Fidye yazılım, adından da anlaşılacağı üzere sizden istenilen para ödeneceği vakte kadar dosyalarınızı şifreleyip yada bilgisayar sistemine erişmenizi engelleyip para almayı amaçlar. İstenilen bu para ödenmesi halinde dosyalarınızın kurtulması ve sistemnizin eski haline getirilmesini garanti etmemekle birlikte size maddi veya manevi alanda büyük zarar verebilir.

 • Phishing

  Phishing, kelime anlamı olarak oltalama anlamına gelmektedir. Güvenilir kaynaklardan gelen e-mailler gibi dolandırıcılık amacıyla gönderilen e-mail'lerdir. Bu yöntem ile asıl hedeflenen sizin oturum açma ve kredi kartı bilgileriniz gibi hassas bilgilerdir. En yaygın siber saldırı türlerinden birisidir. Konu hakkında eğitim veya zararlı mailleri filtreleyen bir teknojiyle birlikte korumaya alınabilmektedir.

 • Güvenlik Ağı

  Siber saldırıların günümüzde en çok gerçekleştiği alan e-mail alanıdır. E-mail güvenliği olarak sağladığımız bu siber güvenlik alt hizmetinde e-mail üzerinden siber saldırıları tespit edip kötü niyetli ek dosyalar, şifre dolandırıcılığı, kimlik taklidi gibi saldırıları dahil olmak üzere en tehlikeli tehditleri engeller.

 • Savunma Yönetimi

  Gizli faaliyetleri tespit edip müdahalede bulunarak saldırgana ilişkin temel bilgileri ve kanıtlanmış yakalama metodlarını uygular. Bu sayede siz güvenle işletmenizi büyütürken biz sizin yerinize bu tür saldırganlara karşın methodları dikkatli ve titiz bir şekilde uygulamaktayız.

 • Sosyal Mühendislik

  Sosyal mühendislik hilesiyle birlikte hassas bilgilerinizin ifşa edilmesini amaç belirleyen kötü niyetli kişilere karşı güvenlik sağlanır. Para ödenmesini talep edebilir yahut gizli bilgilerinizi ele geçirmek isteyebilir. Linklere tıklamak, kötü amaçlı yazılımları indirmek gibi tehditlerden herhangi birisiyle gerçekleşebilir.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!


49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara