Veri Merkezi

Veri Merkezi

Verilerinizi güvenli ve stabil bir şekilde korumanız için 2ETelekom olarak veri merkezi çözümleri sunmaktayız. Veri merkezi çözümlerimiz sayesinde verilerinizi güvenli ve kesintisiz bir şekilde saklayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an verilerinize erişim sağlayabilir ve bu sayede işlemlerinizi kesinti yaşamadan sürdürebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza özel olarak, en kaliteli veri merkezi hizmetleri almak için bizleri bu alanda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Herkese özel ayrı olarak yapılandırdığımız planlarımız ve çözüm methodlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılama doğrultusunda büyük çaba sarf etmekteyiz.

Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp veri merkezi hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi bir adım ileri taşımak ve profesyonelliğe geçiş yapmak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • Kesintileri minimalize eder
 • Sistem devamlılık süreniz artar
 • Yedekli internet bağlantısı sağlar
 • Tier3+ verimerkezi ortamı imkanı

Veri Merkezi Çözümlerimiz

 • DDOS Koruması

  Siber saldırganlar tarafından gerçekleştirilen bir hizmeti gecikmeye yada kesintiye uğratma (DDOS) saldırısı sizi zarara uğratmış olabilir veya uğrayabilirsiniz. Bu tür saldırılara karşı tarafımızca geliştirilen yöntemler ve koruma katmanları sayesinde sizleri en iyi şekilde koruyoruz. Sistemlerinizin devamlılığı ve sürekliliği için Datacenter hizmetleri konusunda bizleri tercih edebilirsinz.

 • Yedekli İnternet Bağlantısı

  Sizlere sunmuş olduğumuz veri merkezi çözümlerimizde en önemli unsurlarından birisi olarak karşımıza çıkan ağ altyapısı, sürekliliğinizi korumanızda büyük bir önem arz etmektedir. Stabil bir ağ, sürekliliği olan sistem ve hizmetler demektir. Sağlamış olduğumuz yedekli internet altyapısı sayesinde internet ağı tarafında bir kesinti artık çok düşük bir ihtimaldir.

 • Kaliteli Sunucular

  Veri merkezi çözümlerimizde size sunmuş olduğumuz sunucu markaları dünyaca ünlü ve bilinir markalardan olan Dell ve HP marka cihazlardan oluşmaktadır. Bu sayede sunmuş olduğumuz Dell ve HP marka cihazlarımızda herhangi bir arıza oranı çok daha düşük bir ihtimal taşımaktadır, bu da sistemlerinizde oluşabilecek kesinti ihtimallerini minimuma indirmektedir.

 • Bulut Hizmetleri

  İhtiyacınıza uygun olarak sağlamış olduğumuz "verilerinizin Türkiye içerisinde bulunduğu" bulut teknolojileri üzerinden sunulan uygulama ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 2ETelekom tarafından sağlanacak ortam yedekleme, veri güvenliği, veri yedekleme, erişim güvenliği gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

 • Limitsiz Trafik

  Sağladığımız veri merkezi çözüm hizmetlerinde sunucularınız için limitsiz trafik hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede herhangi bir limit yada sınıra takılmadan işlemlerinizi herhangi bir yavaşlık yahut kesinti olmadan hızlıca tamamlayabilirsiniz. En yoğun an içerisinde bile kesintisiz, hızlı ve tam olarak erişim imkanı sağlar.

 • 7/24 Destek

  Verimerkezi çözümlerimizle ilgili aklınıza takılan herhangi bir sorun veya soru için direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede soru veya sorunlarınızı çok kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Altyapımız

Veri Merkezi Altyapımız

 • Lokasyon: İstanbul il sınırları içerisinde bulunan veri merkezimiz, lokasyonu gereği hem ulaşım hem de altyapı adına gerekli olan her özelliği taşımaktadır.


  Sistem Odası: Veri merkezimizdeki sunucuların enerji ve kablololaması kabinetler üzerinden yapılmaktadır. Sistem odasına girişler özel güvenlik önlemleri aracılığıyla sağlanmaktadır.


  Enerji Altyapımız: Veri merkezimizin enerji altyapısı Tier 3+ standartlarına göre dizayn edilmiştir. Bu sayede olası kesintileri minimum seviyeler indirmekteyiz.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!

49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara