Mail Hizmetleri

Mail Hizmetleri

Kurumsal Mail, büyük veya küçük işletmeler ve girişimciler için kurumsal marka imajını güçlendirip dijital pazarlama çalışmaları için başarı konusunda oldukça etkili bir araçtır. İnsanların bir kısımı kurumsal e-posta'ya sahip olmayan firmalara karşı şüphe duymaktadır.


Pazarlama ve reklam tarafından düşünüldüğü vakit kurumsal mail hizmeti oldukça etkili bir çözüm yöntemidir. Mail pazarlaması ve toplu mail gönderimi gibi benzeri çalışamalar içinde kurumsal mail hizmetini kullanmak müşteriniz ile markanız arasında direkt bir bağ kurmasını sağlar ve bu sayede satın alma şanslarını bi hayli arttırır.


Ücretsiz mail hizmetleri sağlayan firmalardan yeterli verimi alamayan kişiler ve firmalar için en kaliteli Kurmsal E-Posta hizmeti çözümleri sunmaktayız. 2ETelekom ile mail servislerinin kalitesini daha da üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp siber güvenlik hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi bir adım ileri taşımak ve profesyonelliğe geçiş yapmak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • Veri güvenliğinizi sağlar
 • E-posta üzerinden pazarlama imkanı sağlar
 • Kontrol kolaylığı sağlar
 • Güçlü kurumsal imaj sağlar
 • Daha fazla depolama alanı imkanı
 • Global erişim sağlama imkanı

Veri Merkezi Çözümlerimiz

 • Veri Güvenliği

  Dijital Dünya'da verilerinizin güvenliği büyük şirketler için çok büyük önem arz etmektedir. Kurumsal mail hizmetine sahip şirketler, virüsler ve bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşın korunmuş olur. Kaliteli bir kurumsal mail servis hizmeti, size mail güvenliği konusunda genel olarak her zararlı içeriğe sahip maillere karşın kusursuz bir koruma ve güvenlik sağlamaktadır.

 • Daha Güçlü Kurumsal İmaj

  Şirketinizin adı ve web site adresinizi gösteren kurumsal bir mail hesabına sahip olması müşterilerinize karşı güven kazanmak noktasında çok büyük önem taşımaktadır. Bu durum, dijital pazarlama aşamasında da sizlerin marka itibarını güçlendirmek ve korumak adına en önemli hedeflerden birisidir. Bu bağlamda, şirketinizin adıyla birlikte mail kullanmak marka gücünüzü de doğrudan etkileyecektir.

 • E-Posta Pazarlama

  Dijital pazarlama kampanyaları için çok faydalı olan kurumsal mail, pazarlama ve satış gibi çalışmaların dönüşümünü belirleyen süreçleri kapsar. Kurumsal mail kullanımında, gerekli ayarları doğru şekilde yapılandırmanız halinde hedef kitlenize görderdiğiniz e-postaların gelen kutusuna düşmesine yardımcı olur. Toplu mail aracılığıyla yapılan tanıtım, reklam ve pazarlama gibi kampanyaların başarılı olmasında bu durum çok önemli rol oynar.

 • Kontrol Kolaylığı

  Kurumsal mail servisi hizmetleri, her mesaj giriş ve çıkışlar için kayıtlar barındırır. Bu şekilde de kurumsal şirketler için çok önemli olan geri gönderilen, reddedilen yada başarısız olan e-postaların takibini yapmak mümkün hale gelmektedir. Bu sayede siz uzun uğraşlar ve zahmetlerden büyük ölçüde kurtuluyorsunuz.

 • Daha Fazla Alan

  Kurumsal mail hizmeti sayesinde şirketler daha büyük depolama alanlarına sahip olurlar. Böylelikle, mail kutunuzdaki gereksiz mailleri sürekli temizlemek gibi bir zahmetiniz olmaz. Arşivlerinizde daha fazla mail saklayabilir ve geçmiş müşterilerinizin maillerine kolaylıkla ulaşabilir ve iş akışınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Kurumsal mail servisleri, mail servisi sahiplerine bulut depolama gibi önemli bir avantaj sağlar.

 • Global Erişim

  İnternet teknolojilerinin yüksek performansları mail servislerinde olan anlık mesajlaşma ve iletişim yeteneğini tam olarak ortaya çıkarmıştır. Bulunduğunuz yerden herhangi bir yerdeki kişiye yada işletmeye, çok kısa süreler içerisinde internete bağlanarak mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi çok rahat bir şekilde yürütebilirsiniz. Kurumsal mail hizmeti ofisinizde bulunmadan mail işlemlerinizi organize edebilmenizi sağlar.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!

49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara