Sanal Veri Merkezi

Sanal Veri Merkezi

Sanal Veri Merkezi yani virtual data center (VDC), ilk önceliği kurumsal projeler için dizayn edilmiş bilgi, bellek, depolama, işlemci ve bant genişliği gibi şeyler de var olacak şekilde sanallaştırılma yapısına dahil bir bulut altyapısı kaynak havuzudur.


Sanal Veri Merkezi çözümümüz, şirket içerisine kurulan veri merkezlerine nazaran maliyet açısından oldukça avantajlı olmakla birlikte oldukça pratik ve esnek bir çözümdür. Sanal veri merkezi sayesinde fiziksel donanıma ve onun çıkarabileceği sorunlara sahip olmak yerine 2ETelekom üzerinden almış olduğunuz Sanal Veri Merkezi hizmetiyle birlikte bulut tabanlı kaynaklarınızı ihtiyacınıza uygun bir şekilde ölçeklendirip, dizayn edip kullanabilirsiniz. Bu sayede tamamıyla size, uyum sağlayan bir altyapı oluşturma imkanı sağlar.

Plan

Şirketinizin çalışma düzenine uygun planlama yaparak çözümlerimizi kusursuz olarak sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Tıkla!

Çözüm

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi alıp sanal veri merkezi hizmetimizin size neler katabileceğini görebilirsiniz.

Çözümleri Gör

Başla!

İşinizi bir adım ileri taşımak ve profesyonelliğe geçiş yapmak için çözümlerimize başvurun.

Bize Ulaşın!

Avantajlar


 • Düşük maliyet avantajı
 • Daha kolay güvenlik imkanı sağlar
 • Anında ölçeklendirme imkanı sağlar
 • Kaynak takibi imkanı sağlar
 • Hızlı kaynak tedarik imkanı sağlar
 • Yüksek uptime değerleri sağlar

Sanal Verimerkezi Çözümlerimiz

 • Daha Düşük Maliyetler

  Sanal veri merkezleri yapıları gereği maliyet açısından büyük bir avantaj sağlarlar. Çünkü şirketiniz içerisine yahut dışında bir yere fiziksel olarak bir veri merkezi kurmanın maliyetleri oldukça fazladır. Bu maliyetlerden kurtulmanın en iyi yolu, sunduğumuz Sanal Veri Merkezi çözümümüzdür.

 • Esneklik ve Ölçeklendirme

  Sanallaştırma teknolojisiyle sanal veri merkezinizin donanım kaynaklarını kolayca arttırabilir veya değiştirebilirsiniz. Bu işlemi uzaktan ve internet üzerinden basitçe yapabilmek size zaman açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kaynaklarınızı ise, sadece ihtiyacınız olan kaynaklar neticesinde ölçeklendirebilirsiniz.

 • Hızlı Kaynak Tedariği

  Şirket içi fiziksel bir veri merkezi sahibiyseniz ve yeni bir donanım eklemek ve sunucularınıza dahil etmek istiyorsanız, bu haftalar alabilir. Şirket, bu yüzden hem zamanını hem de müşterilerini bu sebepten kaybedebilir. Bu durumu göz önüne alıcak olursak Sanal Veri Merkezi çözümü sayesinde bu yeni donanım ve kaynakları saniyeler içerisinde sisteminize ekleyip dağıtmanıza olanak tanır.

 • Yüksek Uptime Değerleri

  Veri Merkezi hizmetinde en önemli şey kesintisiz olması ve sürekliliğidir. Bu iki kriter bir veri merkezi için çok önemli olmakla birlikte kullanıcılarınız veya müşterilerinizin size olan güvenini de bi hayli artıracaktır. 2ETelekom olarak güçlü altyapımız sayesinde sizlere yüksek uptime değerleri sağlamaktayız.

 • Daha Basit Güvenlik

  Fiziksel veri merkezlerine nazaran Sanal veri merkezini korumak fiziksel bir veri merkezini korumaktan çok daha kolaydır. Çünkü fiziksel bir güvenlik ihtiyacınız yoktur. BT seviyesinde güvenliksel durumlar söz konusu olması halinde, Sanal veri merkezine sahip şirketler farklı yaklaşımlar, koruma gereksinimleri için farklı güvenlik politikaları oluşturabilmektedir.

 • Anlık Kaynak Takibi

  Sanal veri merkezinizde gerçekleşen olağan dışı durumları takip edebilmek ve sorun yaşamamanız için sunucu kaynak grafiklerinizi kontrol etmeniz gerekecektir. Sanal veri merkezi anlık kaynak takibi sistemlerimiz sayesinde bu sizin için çok kolay bir işlemdir.

Biz sizi arayalım

 • PBX

  +90 850 441 55 51

 • WhatsApp

  +90 850 441 55 51

 • Mail

  info@2etelekom.com

 • Neredeyiz

  Turgut reis mah, Fatih bulvarı, no:203 daire:1 Sultanbeyli/İstanbul

Mesaj Bırakın

Sizi Arayalım!

49,494 başarılı müşteriden biri olmak için bir adım öne çıkın.

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

Birlikte Çok Şey Başarabiliriz

+0850 441 55 51 Hemen Ara